همه چیز درباره کاشت مو

کاشت مو برای چه افرادی مناسب است؟

سن: با اینکه کاشت مو محدودیتی ندارد اما افرادی که سن شان بین 18 تا 25 است باید مورد بررسی های تخصصی قرار گیرد تا علت ریزش موی آنها مشخص شود و بعد در مورد روش درمان ریزش موی آنها و کاشت مو تصمیم گرفته شود.

وضعیت سلامت: قبل از کاشت مو باید وضعیت سلامت فرد مورد بررسی قرار گیرد و بعد از آن مشخص شود که فرد به کاشت مو نیاز دارد یا خیر؟

بانک مو: افرادی که تراکم ناحیه ی پشت سرشان بیشتر است بی شک افراد مناسبی برای کاشت مو هستند. البته امروزه با پیشرفت علم و با متدهای جدید افرادی که موهایشان تراکم کمی دارد نیز می توانند کاشت مو را به راحتی انجام دهند.kasht mo

میزان شلی پوست: شلی پوست نقش مهمی در نتیجه ی کاشت مو خواهد داشت. این مورد نیز باید توسط پزشک مورد بررسی قرار گیرد.

کاشت مو به سرعت در حال تبدیل شدن به یک گزینه بسیار رایج هم برای آقایان و هم برای خانم‌هایی است که دچار ریزش مو شده‌اند.

ریزش موی سر به ویژه برای آقایان ممکن است مشکل چندان مهمی نباشد، اما برای خیلی از افراد کنار آمدن با این مسأله کار ساده‌ای نیست و نمی‌توانند به راحتی چنین مشکلی را بپذیرند. در نتیجه با دیدن ریزش موی سر خود، دچار وحشت، اضطراب و افسردگی می‌شوند.

بعضی از افراد هم تصور می‌کنند که به خاطر نداشتن مو، از جمع دوستان خود جدا مانده‌اند و علاوه بر آن از ترس مسخره شدن نمی‌توانند در مورد این مشکل خود با هیچ کس صحبت کنند.

اما باید بدانید که ریزش موی شما اصلاً موضوع خنده‌داری نیست. بعضی از افراد فقط با استفاده از یک کلاه‌گیس یا موی مصنوعی، سعي مي‌کنند این مشکل را برطرف کنند و حتی بعضی دیگر اصلاً مشکلی با طاس بودن سر خود ندارند. اما بعضی از افراد هم فکر می‌کنند که داشتن یک موی پُرپشت بر روی سر، بخشی از هویت و شخصیت آنها می‌باشد.

در واقع موی شما شاخصی است که هویت، شخصیت، سن و جایگاه اجتماعی شما را نشان می‌دهد

همه چیز درباره مو

Be the first to comment

Leave a comment